Ср. Сер 12th, 2020

ГЕНПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ ПОВІДОМИЛА ЛУКАШ ПРО ЗМІНУ ПІДОЗРИ

Прокурори Генеральної прокуратури повідомили про зміну раніше повідомленої підозри колишньому міністру юстиції Олені Лукаш.

Про це інформує прес-служба ГПУ.

В ході досудового розслідування підозрюваним інкримінується заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах, виділених Міністерству юстиції України на закупівлю послуг, необхідних для виконання Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу на загальну суму 2 мільйони 523 тисячі гривень.

Раніше сама ексміністр часів Януковича Олена Лукаш повідомила, що Генеральна прокуратура викликає її на допит як підозрювану. Згідно з документом, Лукаш викликають для проведення слідчих і процесуальних дій, а саме повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та допиту в якості підозрюваного.

У травні 2015 року Генеральна прокуратура розпочала розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Лукаш у заволодінні за попередньою змовою групою осіб коштами держбюджету України у розмірі понад 2 мільйони гривень шляхом їх безпідставного перерахування компанії «Європейська правова група». 28 травня 2015-го Лукаш повідомили про підозру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *