Ср. Сер 12th, 2020

В. О. ГОЛОВИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ОСЕРЕДКУ НАЦІОНАЛ-КОНСЕРВАТИВНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ СТАВ РУСЛАН ВЛАСЕНКО

Про це він повідомив в інтерв’ю Центральному телеграфному агентству України.

Очільником Чернігівської обласної організації Націонал-консервативної партії України став колишній «радикал» Руслан Власенко. Про Власенко відомо, що раніше він очолював один із регіональних осередків молодіжного крила Радикальної партії Олега Ляшка, а також активно підтримував українських політв’язнів в РФ.

«Нашим основним завданням є сформувати потужні осередки в районах Чернігова», – заявив Руслан Власенко.

Представники Націонал-консервативної партії України успішно реалізують соціальні та інфраструктурні проекти, створюють робочі місця і працюють над інвестиційною привабливістю своїх населених пунктів.

Нагадаємо, що 26 жовтня в столичному готелі «Козацький» колишній «заручник Кремля» Артур Панов провів установчий з’їзд Націонал-консервативної партії України, яку і очолив колишній політв’язень.

Сам Панов зазначив, що створення нової політичної сили є першим кроком на шляху до проведення значних реформ в українській системі.

Артур Панов повернувся до України з російського полону 7 вересня під час великого обміну між Росією та Україною. Тоді разом з ним до України повернулися ще 34 особи, серед яких 24 моряка та 10 політв’язнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *