Ср. Сер 12th, 2020

АРТУР ПАНОВ ЗІЗНАВСЯ, ЩО ГОТУВАВ ВЛАСНЕ САМОГУБСТВО В ПОЛОНІ

Колишній «заручник Кремля» Артур Панов зізнався в тому, що збирався покінчити життя самогубством під час перебування в російському полоні.

Про це Артур Панов написав на своїй сторінці в Facebook.

«Я розумів, що вийти мені вже не дадуть, а саме тому потрібно діяти. З цього моменту я почав готувати власне самогубство. Ви скажете, що це є великим гріхом. Я знаю, але мені не залишили іншого вибору. Ні, мені не було страшно. Да і проявою моральної слабкості це теж не було. Просто я реально розумів для себе, що систему мені не подолати, а останнє слово повинно було залишитися все ж за мною. Тільки так я міг би вийти переможцем в цій боротьбі та зберегти свої гідність, не давши ворогам мене зламати. Це навіть повинно було бути не стільки самогубство, скільки революційний акт власної самопожертви, кинутої на вівтар верховенства правди та справедливості. Але з волі Всевишнього цього не сталося», – написав Панов.

Також він розповів про те, що вже в полоні проти нього відкрили кримінальні справи по звинуваченню в цілому ряді «терористичних» злочинів, загальний термін «покарання» за скоєння яких може бути довічним.

«Мене викликали до спецчастини та вручили підозру про скоєння цілого ряду злочинів терористичної направленості. З цього моменту все і понеслося. Сказати, що я був шокований в той момент, то це не сказати взагалі нічого. Я просто не міг усвідомити собі, де ж я встиг так вляпатися заходячися при цьому в повнішій ізоляції? Але про дивовижні здібності російських спецслужб я взагалі мовчу, бо вони примудряються з нічого зробити цілу «сенсацію», ну ось і в моєму випадку теж так сталося. Не змогли мене вони залишити в спокої та пройти повз мене, а вже через деякий час до мене приїхав слідчий ФСБ, який пред’явив мені звинувачення в скоєнні цілої купи «терористичних» злочинів. В цілому за сукупністю звинувачень мені загрожувало довічне ув’язнення, бо за матеріалами «справи» злочини нібито скоєні мною мали місце бути вже після того, як мені виповнилося 18 років», – розповів колишній політв’язень.

Нагадаємо, що Артура Панова звільнили разом ще з 34 громадянами України, які 7 вересня повернулися додому під час обміну між Україною та Росією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *