Ср. Сер 12th, 2020

В НАЦІОНАЛ-КОНСЕРВАТИВНІЙ ПАРТІЇ УКРАЇНИ СПРОСТУВАЛИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО СМЕРТЬ АРТУРА ПАНОВА

30 листопада по Фейсбуку активно почала росповсюджуватися інформація про смерть лідера Націонал-консервативної партії України та колишнього «заручника Кремля» Артура Панова.

Представники політичної сили поспішили спростувати цю інформацію та звернулися до людей з проханням не поширювати неперевірену інформацію.

«Сьогодні хтось знову пустив по мережі фейк про нібито смерть Артура Панова, але публікуємо спростування. Наполегливо просимо не вестися на провокацію та не поширювати неперевірену інформацію», – повідомили в прес-службі НКПУ.

Сам Артур Панов прокоментував цю ситуацію заявивши, що «ніхто не дочекається цього моменту».

«Хтось знову активно поширює по Фейсбуку фейк про те, що я знову помер. Так ось, я живіший за всіх живих і уж моєї смерті точно ніхто не дочекається. А звертаючись до кожного, я прошу перестати спекулювати на цю тему і росповсюджувати недостовірну інформацію», – написав Артур Панов на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, раніше в мережі вже з’являлася інформація про нібито смерть Артура Панова в ростовському слідчому ізоляторі внаслідок зупинки серця. Але пізніше ця інформація була спростована в МЗС України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *